Opinie o Nas
ASTERIX I OBELIX Asteriks na igrzyskach -R.Gosciny T12 (1)

ASTERIX I OBELIX Asteriks na igrzyskach -R.Gosciny T12

ładowanie
19,99
PLN
za
szt.
  • Czas wysyłki: 24h
  • Kod EAN: 9788328158252
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •

Tom Asteriks na igrzyskach olimpijskich został wydany w 1968 roku z okazji zimowej olimpiady w Grenoble. Obóz Akwarium obiega wiadomość, że niezwykle wysportowany Klaudiusz Twardzielus zostanie reprezentantem Rzymu na Igrzyskach Olimpijskich. Do zawodów pragną stanąć też nieustraszeni Galowie, nie spełniają jednak podstawowych kryteriów - w konkursie mogą uczestniczyć jedynie rodowici Grecy i wolni obywatele helleńscy. Galowie przedstawiają się więc jako Rzymianie i wysyłają swoich najdzielniejszych towarzyszy - Asteriksa i Obeliksa. Jak jednak mają skorzystać z napoju magicznego, skoro uczestnikom zakazano dopingu? Do zawodów staje sam Asteriks, jednak bez wspomagania przegrywa kolejne konkurencje. Sytuację może uratować podstęp Panoramiksa...

Specyfikacja

autor: Ren Goscinny
format: Strony: 48, Format: 20x29 cm
wydanie: Rok wydania: 2020, oprawa: broszurowa
→ Zostaw opinię! Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
ładowanie
Powiązane produkty
Plecak mały The Sweet Pets Pies
47,99 PLN
Labirynt duchów BR
Labirynt duchów BR
40,99 PLN
7 nawyków skutecznego nastolatka w.2016
27,99 PLN
Po zachodzie słońca w.2016
Po zachodzie słońca w.2016
33,99 PLN
Żal się śmiać
19,99 PLN