Opinie o Nas
KSIĘGA URWISÓW + oprac. streszcz. - E. Niziurski (1)

KSIĘGA URWISÓW + oprac. streszcz. - E. Niziurski

ładowanie
13,99
PLN
za
szt.
  • Czas wysyłki: 24h
  • Kod EAN: 9788375175004
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Wydanie Księgi urwisów kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

Chłopcy z Wilczkowa nudzą się i pragną przeżywać przygody jak z filmów. Marzą o tym, by w ich miasteczku miały miejsce jakieś tajemnicze wydarzenia... Marzenia się spełniają i siedmiu urwisów ma okazję zostania bohaterami.

Ale wtedy okazuje się, że szpiega nie łapie się tak łatwo i przyjemnie jak w filmach, a śledzenie go może być śmiertelnie niebezpieczne! Przy okazji wychodzi na jaw także zaskakująca prawda o szkolnym woźnym, a szóstoklasiści stają się mistrzami matematyki... Tajemnice, niespodzianki i niebezpieczeństwa mnożą się na potęgę!

Przedstawiamy lekturowe wydanie jednej z najpopularniejszych powieści Edmunda Niziurskiego. Starannie przygotowane i dopracowane pod względem merytorycznym opracowanie ułatwi pracę na lekcjach języka polskiego, a piękne czarno-białe ilustracje dodatkowo uprzyjemnią lekturę.


Specyfikacja

autor: Edmund Niziurski
format: Strony: 480, Format: 145 x 205 mm
wydanie: Rok wydania: 2017, oprawa: broszurowa
→ Zostaw opinię! Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
ładowanie
Powiązane produkty
Mały Konstruktor - Jay ALEX
Mały Konstruktor - Jay ALEX
23,99 PLN
Miernictwo górnicze
Miernictwo górnicze
33,99 PLN
Kuba i czarodziejskie nożyczki
Kuba i czarodziejskie nożyczki
23,99 PLN
Psychologia Zaburzeń
199,99 PLN
Zaczarowane kolorowanki cz.4
3,99 PLN